Kariera

Sklep z dywanami/wykładzinami/art. dekoracyjnymi poszukuje

Sprzedawcę/Magazyniera

Zakres obowiązków:

            aktywne doradztwo i pomoc klientowi w zakupach

            dbanie o odpowiednią ekspozycję towarów

             utrzymywanie porządku na sklepie

             przyjmowanie dostaw

             rozwożenie towaru do klientów

Od kandydata oczekujemy:

            wykształcenia średniego

            prawa jazdy kat. B

            wysokiej kultury osobistej, zaangażowania i uczciwości

            dobrej organizacji pracy, systematyczności

             umiejętności szybkiego uczenia się

            dyspozycyjności

            mile widziana umiejętność obsługi maszyny do szycia

             mile widziana znajomość programu Subiekt GT

Oferujemy:

            stabilność zatrudnienia na umowę o pracę

            system premiowania i wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

            możliwość poszerzania doświadczenia zawodowego

            przyjazną atmosferę pracy

Prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: silwena@silwena.pl